Credo Consulting Group

Start Up

Стартап-індустрія розвивається та щороку показує своє зростання в усьому світі. В нашій країні розвиток цієї галузі має одні з передових показників та продовжує  зростати, орієнтуючись як на глобальний так і український ринок. Проте на шляху створення та супроводження Start Up зазвичай виникає безліч бар’єрів, усунення яких потребує кваліфікованої допомоги.

Будь-який Start Up, як і будь-який бізнес, насамперед вимагають правильної організації та надійного його супроводження на всіх етапах розвитку та функціонування. 

Не залежно від сектору вашого бізнесу та країни походження, наша команда забезпечить професійну підтримку вашого Start Up з питань  бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів та з будь-яких правових питань.

За будь-яких обставин, при становленні та розвитку Start Up, вважаємо за необхідне мати досвідченого радника з правових питань, бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування, корпоративного управління, який може вчасно передбачити та попередити негативні наслідки.

Що ми пропонуємо

Консультації з питань організації і управління

зокрема щодо обрання організаційно-правової форми Start Up, обрання системи оподаткування, організації документообігу та правового забезпечення діяльності.

Реєстрація підприємств та фізичних осіб-підприємців

підготовка право установчих документів, внесення змін до статуту, зміна розміру статутного капіталу, зміни складу засновників, зміна директора та інші зміни.

Аутсорсинг бухгалтерського та кадрового обліку

організація та ведення бухгалтерського обліку, аутсорсинг розрахунків по заробітній платі, ведення кадрового обліку, підготовка фінансової та податкової звітності.

Інвестиційний консалтинг

фінансове планування, розробка бізнес-планів та техніко - економічного обґрунтування, сприяння у залученні фінансування, посередництво при переговорах з кредитними організаціями.

Юридичне супроводження Start Up

консультації з правових питань, правова експертиза договорів, розробка та узгодження проектів договорів, підготовка інших правових документів, представництво та захист інтересів в судах та державних органах.

Оформлення прав власності

на об’єкти нерухомості, прав власності на об'єкти інтелектуальної власності, корпоративні права (частки, акції) та інших майнові прав.

Реєстрація торгових знаків та авторських прав

торгових марок, товарних знаків, авторських прав власності на програмне забезпечення, твори та інші об'єкти авторське право.

Послуги по франчайзингу

пошук і підбір франшиз, аналіз та супровід договорів франчайзингу, розробка франшизи та виведення на ринок.

Ліцензії та дозвільні документи

підготовка документів та отримання ліцензій і іншої дозвільної документації.

Комплексний супровід угод купівлі-продажу бізнесу

супроводження угод щодо злиття та поглинання підприємств, реструктуризації та реорганізації бізнесу, супроводження процедури ліквідації підприємств, за рішенням власника.

Наша компанія має успішний досвід і необхідний ресурс з супроводу бізнесу в різних галузях економіки. Ми готові поділитися своїми знаннями і набутим досвідом.

Щоб замовити послугу зі сприянню start-up вашого майбутнього бізнесу  ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом