Credo Consulting Group

Реєстрація, реорганізація, ліквідація підприємств

Створення бізнесу, внесення змін до статутних та реєстраційних документів діючого підприємства чи будь-якої організації, реорганізація підприємства або його ліквідація, вимагають певних правових дій, обумовлених законодавством та необхідність юридичного супроводження на всіх етапах виконання процедури.

Ми допоможемо зареєструвати будь-яке підприємство чи організацію, підібрати зручну організаційно-правову форму, обрати найбільш оптимальну систему оподаткування, швидко і зручно провести реєстраційні дії в ЄДР та забезпечити комплексне бухгалтерське супроводження. За необхідності, юристи нашої компанії завжди допоможуть провести зміни до реєстраційних або установчих документів,  провести реорганізацію підприємства, шляхом перетворення, виділу або поділу чи злиття підприємства або виконати всі процедури по ліквідації (припиненню) підприємства або організації. 

Юридичний супровід господарської діяльності підприємства чи  будь-якої іншої організації або представництва іноземної компанії, за окремими проектами або абонентське юридичне обслуговування, на систематичній основі, дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики та розв’язати уже існуючі завдання.

Що ми пропонуємо

Реєстрація підприємств та ОРГАНІЗАЦІЙ

Реорганізація підприємств

Ліквідація підприємств ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Інші дії по реєстрації ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб замовити послугу реєстрації чи реорганізації підприємства ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом