Credo Consulting Group

Корпоративне право та M&A

Міжнародні правовідносини сприяють розвитку зовнішньо-економічної діяльності , що в свою чергу породжує розширення бізнесу його структурування та вихід компаній на нові ринки. Як відомо, вихід компанії на новий ринок, вимагає від інвесторів необхідність створення умов для ведення бізнесу та інвестування, що породжує виникнення корпоративних відносин та належного корпоративного управління об’єктами інвестування.

Корпоративне право та управління є одним з напрямків діяльності нашої компанії. Ми маємо значний досвід та практику виконання проектів по створенню та реорганізації підприємств, представництв іноземних компаній, структуруванню інвестицій та супроводженні угод купівлі продажу бізнесу, побудови корпоративного управління, на всіх етапах супроводження інвестиційних угод.  Ми забезпечуємо комплексне юридичне супроводження бізнесу для ряду іноземних компаній в Україні.

Юридичні послуги, з питань корпоративного права та управління, що виконують спеціалісти нашої компанії, дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики і розв’язати уже існуючі завдання.

Що ми пропонуємо

Створення та реорганізація підприємств для іноземних компаній та нерезидентів України

консультації з питання обрання організаційно-правової форми та системи оподаткування, формування організаційної структури; підготовка установчих документів та проведення державної реєстрації підприємств за участі іноземного капіталу, дочірніх підприємств іноземних компаній; реорганізація підприємств шляхом виділу, поділу, перетворення злиття підприємств; юридичне супроводження бізнесу в Україні.

Створення представництв іноземних компаній в Україні

підготовка правових документів та проведення державної реєстрації представництв іноземних компаній; реєстрація набуття статусу постійного представництва; юридичне супроводження бізнесу в Україні.

Ліквідація підприємств та представництв іноземних компаній в Україні

підготовка правових документів та проведення державної реєстрації припинення підприємства або представництва за рішенням власника; супроводження перевірок податкових органів; оскарження рішень податкових органів; представництво інтересів в судах.

Супроводження угод та транзакцій щодо купівлі-продажу бізнесу

фінансовий та правовий аналіз об'єктів інвестування; оцінка інвестиційних ризиків; підготовка та узгодження договорів купівлі-продажу бізнесу, активів; юридичне супроводження участі інвестора в інвестиційних проектах.

Реструктуризація бізнесу та структуризація інвестицій

аналіз та оцінка структури бізнесу та корпоративного управління; оцінка фінансових, податкових, та корпоративних ризиків щодо наслідків реструктуризації; фінансовий аналіз та планування; консультації з питань реструктуризації бізнесу його корпоративної структури та контрольованих іноземних компаній.

Фінансовий та правовий due diligence

аналіз та оцінка фінансових і правових ризиків щодо укладення та супровід угод МА; оцінка активів та майнових прав; участь у переговорах щодо укладення угод; консультації та юридичний супровід після укладення угоди.

Консультації з питань структуризації інвестицій, реорганізації бізнесу та корпоративного управління

Щоб замовити послугу з питань корпоративного права та управління, Ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом