Credo Consulting Group

Оцінка активів

Професійна експертна оцінка активів бізнесу, фірми чи компанії дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики та розв’язати уже існуючі проблеми.

Експертна оцінка

До послуг оцінки зазвичай звертаються тоді, коли потрібна точна і професійна думка експерта щодо вартості обєкта. Це пояснюється перш за все тим, що достовірна інформація про об’єкт оцінки є основополагоючою при прийнятті рішень про подальшу експлуатацію оцінюємого об’єкта.

Оцінка проводиться для наступних цілей

Складання фінансової звітністі (МСФЗ)

Кредитування / фінансування

Вимоги, встановлені законодавством

Управлінські рішення

Юридичні / податкові питання

Страхування

Наша компанія готова виконати незалежну експертну оцінку бізнесу, цілистного майнового комплексу, оцінку корпоративних прав та цінних паперів, оцінку прав інтелектуальної власності, визначити вартість нерухомості (квартири, кімнати, будинку, гаражу, місця для паркування, нежитлових приміщень, будівель), земельних ділянок, автомобілів, обладнання та іншого майна, як для підприємств, так і для фізичних осіб.

Щоб замовити експертну оцінку за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом