Credo Consulting Group

Аутсорсинг

Аутсорсинг (Оutsourcing) в дослівному перекладі означає залучення зовнішніх ресурсів для задоволення власних потреб компанії. Тобто аутсорсинг це виконання сторонньою організацією певних завдань або бізнес-процесів, які в основному не є профільними для замовника, але необхідними для повноцінного функціонування його бізнесу. Передача непрофільних функцій і корпоративних ролей зовнішнім спеціалізованим компаніям оптимальний спосіб підвищити ефективність діяльності підприємства за рахунок зосередження зусиль замовника на основному предметі власної діяльності.


Основний вигодою аутсорсингу є можливість використовувати зовнішній високопрофесійний досвід, накопичений при вирішенні аналогічних завдань. Ми з упевненістю можемо сказати, що одним з головних достоїнств аутсорсингу в нашій компанії є якість надаваних послуг.

Аутсорсинг може стати незамінним для вирішення безлічі завдань компаній будь-яких сфер діяльності. Звернувшись до нас, Ви отримаєте індивідуальний підхід, якісну роботу кваліфікованих фахівців і оперативне консультування з усіх питань.

Бухгалтерські послуги

Постановка бухгалтерського обліку

Відновлення бухгалтерського обліку

Аналіз і формування бухгалтерських проводок і бухгалтерських регістрів, на підставі наявних і знову відновлених документів, а також аналіз та приведення всієї бухгалтерської та податкової звітності в повну відповідність з чинним законодавством України

Контроль ведення бухгалтерського обліку

Регулярна і кваліфікована допомога бухгалтерській службі клієнта (головному бухгалтеру, бухгалтерам) у вирішенні питань пов’язаних з організацією і веденням обліку.

Надання послуг з супроводу бухгалтерського обліку здійснюється на регулярній і безперервній основі. Ми погоджуємо зручний графік взаємин, здійснюємо виїзди до клієнта, здійснюємо спільні роботи в 1С через підключення до віддаленого комп’ютера, а також застосовуємо інші зручні засоби і способи зв’язку для побудови ефективного співробітництва.

Ми впевнені, що участь професійних юристів в процесах планування, створення, організації та розвитку бізнесу, а також в його взаємодіях з усіма учасниками ринку, забезпечить надійний захист Вашого бізнесу, знизить ризики, а головне – підвищить ефективність всіх бізнес-процесів підприємства в цілому.

Щоб замовити аутсорсинг за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов'язково з вами зв'яжемось

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом