CREDO GROUP

Аутсорсинг

Аутсорсинг (Оutsourcing) в дослівному перекладі означає залучення зовнішніх ресурсів для задоволення власних потреб компанії. Тобто аутсорсинг це виконання сторонньою організацією певних завдань або бізнес-процесів, які в основному не є профільними для замовника, але необхідними для повноцінного функціонування його бізнесу. Передача непрофільних функцій і корпоративних ролей зовнішнім спеціалізованим компаніям оптимальний спосіб підвищити ефективність діяльності підприємства за рахунок зосередження зусиль замовника на основному предметі власної діяльності та економії операційних витрат.  

Ми спеціалізуємось на  організації та комплексному веденні бухгалтерського обліку (аутсорсинг бухгалтерського обліку, аутсорсинг кадрового обліку, юридичний аутсорсинг)  підприємств та організацій, підприємців, що здійснюють свою діяльність у різних галузях економіки, з абсолютно різною специфікою організації та ведення бізнесу.

Наша компанія, серед іншого, пропонує ряд бухгалтерських послуг та послуги правової допомоги і юридичного супроводження бізнесу, про що наведено нижче, метою яких є надання кваліфікованої допомоги нашим замовникам, у досягненні їх операційних та стратегічних цілей.

Основною перевагою аутсорсингу є можливість використовувати зовнішній високопрофесійний досвід, накопичений при вирішенні аналогічних завдань. Також, ми з упевненістю можемо сказати, що залучення аутсорсингу є ефективним рішенням, що серед іншого, підвищує відповідальність за якість послуг та забезпечує оптимізацію витрат і внутрішніх бізнес-процесів.

Аутсорсинг може стати незамінним для вирішення безлічі завдань компаній будь-яких сфер діяльності. Звернувшись до нас, Ви отримаєте індивідуальний підхід, якісну роботу кваліфікованих фахівців і оперативне консультування з усіх питань.

Бухгалтерські послуги

Постановка бухгалтерського обліку

Підготовка податкової звітності

Підготовка податкової звітності, для юридичних та фізичних осіб, подання податкової звітності до контролюючих органів, складання регістрів обліку, на підставі наявних первинних та інших документів фінансово-господарського характеру, а саме:

Контроль бухгалтерського обліку

Регулярна і кваліфікована допомога бухгалтерській службі клієнта (головному бухгалтеру, бухгалтерам) у вирішенні питань пов’язаних з організацією і веденням обліку. Виконання функцій Головного бухгалтера, фінансового аналітика, внутрішнього аудитора. 

Надання послуг з супроводу бухгалтерського обліку здійснюється на регулярній і безперервній основі. Ми погоджуємо зручний графік взаємовідносин, здійснюємо  постійний контроль, проводимо спільні наради щодо нагальних питань, здійснюємо спільні роботи в он-лайн режимі, через підключення до віддаленого сервера, а також застосовуємо інші зручні засоби і способи зв’язку для побудови ефективного співробітництва.

Відновлення бухгалтерського обліку

Аналіз та формування бухгалтерських проводок і бухгалтерських регістрів, на підставі наявних і знову відновлених первинних та інших документів фінансово-господарського характеру, а також аналіз та приведення всієї бухгалтерської та податкової звітності в повну відповідність з чинним законодавством України, що серед іншого включає:

Ми впевнені, що участь професійних юристів в процесах планування, створення, організації та розвитку бізнесу, а також в його взаємодіях з усіма учасниками ринку, забезпечить надійний захист Вашого бізнесу, знизить ризики, а головне – підвищить ефективність всіх бізнес-процесів підприємства в цілому.

Щоб замовити аутсорсинг або бухгалтерські послуги за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов'язково з вами зв'яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом