CREDO GROUP

Податкова практика

Наша компанія пропонує рішення спрямовані на зменшення податкового навантаження на бізнес, уникнення подвійного оподаткування та забезпечення управління податковими ризиками на рівні керівного персоналу компанії – замовника.

Ми проводимо податковий аудит, здійснюємо оцінку податкових ризиків та їх вплив на діяльність компанії, консультуємо з питань оподаткування та права, готуємо дослідження документації вашої компанії з трансфертного ціноутворення відповідно до нових вимог ОЕСР та з урахуванням вимог встановлених Податковим кодексом України, пропонуємо рішення щодо підготовки документації та звітності стосовно контрольованих іноземних компаній.

Якщо у вас виникають повсякденні питання, які вимагають фахових знань та експертної думки, наші фахівці нададуть вам змістовні консультації та поради, щодо вирішення цих питань. Надання консультаційних послуг може мати разовий характер або  систематично, на абонентській основі.

Ми пропонуємо

Податкове планування

Консультаційне супроводження

Податкові перевірки та судова практика

машинобудування

КОНТРОЛЬОВАНІ ІНОЗЕМНІ КОМПАНІЇ (КІК)

Трансферне ціноутворення (ТЦУ)

Основна мета проведення податкового аудиту – це комплексний аналіз діяльності підприємства і виявлення «проблемних ділянок» в податковому плануванні, оцінка податкових ризиків, а також розробка механізмів щодо їх усунення.

Щоб замовити податковий супровід за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов'язково з вами зв'яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом