CREDO GROUP

Про компанію

Компанія

CREDO – група компаній, що заснована в 2001 році, з метою надання професійних послуг у галузі аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування, права та консалтингу. За роки успішної роботи, наша компанія надбала репутацію надійного та професійного партнера. Сьогодні, ми підтримуємо українські та іноземні компанії, які працюють у різних галузях економіки, сприяємо у вирішенні завдань фінансово-економічного росту, захисту активів та захисту інтересів, управлінню поточною діяльністю, тощо.

Наша команда

Наш персонал – головна цінність і основа успіху компанії. У нас працюють висококваліфіковані фахівці в галузі юридичного, фінансового та управлінського консалтингу, аудиту, бухгалтерського та податкового обліку. Професійна робота наших фахівців і надання повного комплексу послуг забезпечують ефективну підтримку і успішний розвиток бізнесу наших Клієнтів.

За роки успішної практики, ми накопичили достатній досвід і розширили перелік надаваємих послуг, отримавши тим самим можливість надавати нашим Клієнтам інтегровані рішення для бізнесу, що охоплюють базові сторони їх діяльності, такі як управління бізнесом, право, фінанси і персонал.

Наші переваги

Досвід

Ми надаємо юридичні та консалтингові послуги з 2001 року, надаючи ефективні рішення, засновані на нашому досвіді і професійних знаннях. Юридична фірма – це в першу чергу команда фахівців в області права та консалтингу, що володіє практичним досвідом та професійними знаннями. Наші співробітники мають всі необхідні ресурси для саморозвитку і ми регулярно підтримуємо у формі свої практичні навички знання.

Эфективність

Наша компанія має понад 300 успішно реалізованих проектів, різного ступеня складності, з нами працюють більше 50 постійних клієнтів – юридичних осіб, в нашому активі понад 300 успішно виграних судових справ, наша компанія надає більше 50 видів найбільш затребуваних юридичних послуг.

Сувора конфіденційність

Ви можете бути абсолютно впевнені в конфіденційному веденні ваших справ. Вся інформація буде доступна тільки вам і вашим довіреним особам. Ми не допускаємо їх розповсюдження і розголошення без вашого підтвердження.

Доступні ціни

Внутрішні стандарти та механізми обслуговування клієнтів, а також лояльна цінова політика заснована на професійному досвід роботи наших співробітників дозволяє надавати якісні та кваліфіковані юридичні послуги за доступними цінами.

Галузевий досвід

Ми розбираємося в безлічі галузей законодавства, враховуємо нюанси і вміємо переводити складну юридичну термінологію на доступну мову. Результати виконаної юристами роботи, дозволяють нашим клієнтам досягати успіху і займати гідні позиції на ринку.

Індивідуальні підхід

Для кожного нашого клієнта ми підбираємо унікальний пакет послуг, який найбільш повно охоплює і враховує його побажання. У разі якщо у вас є термінове питання, який не займає багато часу, наші фахівці дадуть Вам по телефону, абсолютно безкоштовно.

Працюємо для вас

Ми аналізуємо поставлені завдання і пропонуємо оптимальні рішення, піклуючись про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений наданими нами послугами і отриманим результатом, який є нашим спільним успіхом.

CREDO гарантує конфіденційний характер взаємодії зі своїми клієнтами і несе відповідальність за результати своєї роботи відповідно до чинного законодавства та умов договору.

Ми продовжуємо розвиватись та прагнемо до різнобічного і комплексного обслуговування Клієнтів, встановленню довгострокової взаємовигідної співпраці. Накопичений нашими фахівцями досвід дає можливість запропонувати нашим Клієнтам послуги, розроблені і орієнтовані тільки на нього. Наші фахівці мають досвід робіт з підприємствами різної форми власності та напрямків діяльності.

Робота у нас – це цікава робота в дружньому колективі, яка передбачає участь у різних проектах виконуваних нашою компанією, обмін досвідом, а також активне професійне зростання і можливість самореалізації. Ми цінуємо наших співробітників і докладаємо максимум зусиль для забезпечення комфортних умов роботи, створення сприятливої атмосфери в колективі і взаємної поваги для кожного з наших фахівців.

error: Content is protected !!