CREDO GROUP

Аудит фінансової звітності складеної за МСФЗ​

Практика застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS/IAS, МСФЗ) сьогодні набуває все більшої популярності. Багато підприємств, на законодавчому рівні вже зобов’язані перейти на Міжнародні стандарти та подальше ведення бухгалтерського обліку за МСФЗ. Часто, необхідність складання звітів такого типу викликано вимогами іноземних засновників. Крім цього, складання фінансової звітності за Міжнародними стандартами популярно ще і з тієї причини, що це дозволяє виходити на міжнародні ринки, залучати інвесторів і партнерів по бізнесу, отримувати кредитні ресурси і багато іншого.

Аудит фінансової звітності згідно IFRS (GAAP) – перевірка достовірності та відповідності фінансової звітності законодавчим вимогам; перевірка достовірності відомостей про прибутковість, фінансову стабільність та комерційні перспективи Компанії, оцінка результатів комерційної діяльності.

Перший досвід підготовки звітності за МСФЗ – це досить складний процес, що вимагає розгляду всіх нюансів першого застосування разом з аудиторами або консультантами на найпершому етапі переходу. Необхідно відзначити, що за нормами міжнародного аудиту при першому застосуванні МСФЗ буде потрібно трансформація звітності за два попередні роки.

Фахівці аудиторської компанії мають великий досвід і знання специфіки аудиту фінансової звітності за МСФЗ. Крім того, в нашому активі фахівці з міжнародними дипломами АССА, CIPA, AICPA та володіють практичним досвідом трансформації звітності відповідно до міжнародних стандартів і можуть надати допомогу клієнту при підготовці звітності відповідно до МСФЗ, а також надати послуги з проведення аудиту фінансової звітності складеної відповідно до Міжнародних стандартів.

Метою аудиту фінансової звітності складеної за МСФЗ є висловлення професійної думки про достовірність фінансової звітності у всіх її істотних аспектах. Для обґрунтування своїх висновків ми використовуємо ряд тестів і процедур перевірки достовірності та достатності облікової інформації, стану внутрішнього контролю, широко використовуємо розроблені нами спеціальні аудиторські методики і технології, що дозволяють аналізувати і використовувати надані облікові документи та регістри на всіх етапах (стадіях) роботи.

Вартість подібного роду аудиторських послуг залежить відразу від декількох факторів: сфера діяльності та галузь компанії-клієнта, тип корпоративної та організаційно-правової структури власності, особливості та нюанси існуючої в організації системи ведення бухгалтерського обліку, а також основні цілі, відповідно до яких проводиться такий аудит і ряд інших параметрів.

Отримати додаткову інформацію про послуги, а також отримати консультації, узгодити вартість аудиторських послуг – з усіма цими питаннями, Вам допоможуть наші фахівці

Щоб замовити послуги за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом