Credo Consulting Group

Аудит за спеціальним завданням

Аудит за спеціальним завданням (спеціальний аудит) передбачає собою перевірку окремих ділянок фінансово-господарської діяльності, на предмет отримання об’єктивних доказів та інформації. За результатами перевірки замовнику надається аудиторський звіт (висновок) про результати перевірки, а також можуть бути надані аргументовані роз’яснення і рекомендації щодо усунення встановлених порушень або невідповідностей.

 

Так званий спеціальний аудит може носити як обов’язковий характер, в тих випадках, коли проведення аудиту передбачено законодавством, наприклад при приватизації об’єктів нерухомості так і ініціативний характер, наприклад, в тому випадку, коли за ініціативою клієнта проводиться аудит проблемних ділянок обліку.

 

Прикладами проведення аудиту за спеціальним завданням є аудит матеріальних і нематеріальних активів, аудит капітальних вкладень або інвестицій в об’єкт інвестування, аудит розрахунків з ПДВ або аудит розрахунків по заробітній платі та інше.

 

Вартість аудиторської перевірки визначається на основні індивідуального підходу до клієнта, попереднього аналізу об’єкта перевірки, масштабів документообігу, а також інших факторів. Для отримання детальної інформації про вартість послуг Ви можете зв’язатися з офісом нашої компанії і задати питання, так само можлива і доцільна організація зустрічі.

 

Після проведення спеціального аудиту замовник отримує:

– докладний аудиторський звіт про перевірку, який включає в себе рекомендації щодо підвищення ефективності роботи компанії і усунення зауважень і помилок;

– докладний фінансовий аналіз показників діяльності компанії.

Отримати додаткову інформацію про послуги, а також отримати консультації, узгодити вартість аудиторських послуг – з усіма цими питаннями, Вам допоможуть наші фахівці.

Щоб замовити послугу з аудита за спеціальним завданням ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом