CREDO GROUP

Аудиторська перевірка за спеціальним завданням

Аудиторська перевірка за спеціальним завданням (узгоджені аудиторські процедури) передбачає собою перевірку окремих питань або ділянок фінансово-господарської діяльності, на предмет отримання об’єктивних доказів та інформації про фактичний стан. За результатами перевірки замовнику надається аудиторський звіт (висновок) про результати такої перевірки, а також можуть бути надані аргументовані роз’яснення і рекомендації щодо усунення встановлених порушень або невідповідності.

Так званий спеціальний аудит може носити як обов’язковий характер, в тих випадках, коли проведення аудиту передбачено законодавством, наприклад при приватизації об’єктів нерухомості так і ініціативний характер, наприклад, в тому випадку, коли за ініціативою клієнта проводиться аудит проблемних ділянок обліку або дослідження окремих ситуацій, що мають місце в господарській діяльності. 

Прикладами проведення аудиторської перевірки за спеціальним завданням є:

Вартість аудиторської перевірки (узгоджені аудиторські процедури) визначається на основні індивідуального підходу до клієнта, попереднього аналізу об’єкта перевірки, масштабів документообігу, а також інших факторів. Для отримання детальної інформації про вартість послуг Ви можете зв’язатися з офісом нашої компанії і задати питання, так само можлива і доцільна організація зустрічі.

Після виконання узгоджених процедур, стосовно фінансової інформації, замовник отримає:

Щоб замовити послугу з аудита за спеціальним завданням ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось
error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом