CREDO GROUP

Експрес-огляд обліку та звітності

Експрес – аудит передбачає стислий огляд обліку і звітності, який найбільш затребуваний підприємствами малого бізнесу. Даний вид аудиторської перевірки передбачає індивідуальні акценти перевірки і дозволяє здійснити аудиторську перевірку бухгалтерського та податкового обліку та звітності в найкоротші терміни з мінімальними витратами для власника.

Проведення такого виду аудиту відрізняється від інших видів не тільки стислими термінами виконання і доступною ціною. Він незамінний для власників малого та середнього бізнесу, а також керівників та головних бухгалтерів для перевірки ключових моментів бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

Якщо Ви сумніваєтеся в доцільності витрат на повну, детальну перевірку всіх аспектів діяльності компанії – послуга експрес-аудиту для Вас.

Експрес – аудит найчастіше замовляють:

  • при підготовці до здачі річної звітності і не знаєте, як відобразити «нетипові» операції;
  • при бажанні керівника чи власника знати реальний стан справ в організації, на які моменти слід звернути увагу в першу чергу;
  • при продажу або купівлі готового бізнесу, реорганізації існуючого бізнесу;
  • при відкритті нового напрямку діяльності;
  • при отриманні кредитів з метою оцінки реального фінансового стану свого підприємства.

Існують і інші обставини, при яких потрібна швидка і кваліфікована перевірка.

У разі якщо Ваша компанія не піддавалася перевіркам з боку податкових органів або така перевірка здійснювалася досить давно, експрес-аудит допоможе Вам упевнитися в правильності обчислення і сплати податків, виявить слабкі сторони облікової політики та ведення бухгалтерського обліку. А також дозволить оцінити ефективність і коректність документообігу та кадрового обліку, проаналізувати установчі документи та основні господарські договори, вбереже від випадків переплати податків і зборів.

Якщо Ви є керівником чи власником компанії, експрес-аудит дасть Вам можливість оцінити якість роботи бухгалтерських та фінансових служб, дозволить прийняти рішення про необхідність проведення щорічного ініціативного аудиту.

Вартість експрес-аудиту часто залежить від завдань, які переслідуються при даному виді перевірки. Ціни на експрес-аудит формуються в залежності від обсягу запланованих робіт, що обумовлені досягнення певного рівня впевненості та очікуваних результатів.

Отримати додаткову інформацію про послуги, а також отримати консультації, узгодити вартість аудиторських послуг – з усіма цими питаннями, Вам допоможуть наші фахівці.

Щоб замовити послуги за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом