CREDO GROUP

Абонентне аудиторське обслуговування

Аудиторський супровід діяльності підприємств передбачає безперервне співробітництво і взаємодію наших фахівців із замовником, яке дозволяє в оперативному  режимі вирішувати всі необхідні питання в області бухгалтерського, податкового, управлінського та кадрового обліку та вирішення інших питань фінансово-правового характеру.

При укладанні договору на абонентне аудиторське обслуговування, фахівці аудиторської компанії щомісячно та щоквартально проводить аудиторські перевірки стану бухгалтерського обліку та звітності і за її результатами представляють звіт про фактичні результати та у разі наявності – виявлені помилки, порушення законодавства, з роз’ясненнями та рекомендаціями щодо їх виправлення.

Аудиторський супровід є одним з найефективніших видів співробітництва, що спрямований на здійснення ефективного управління ризиками на будь-якому підприємстві. Вартість аудиторського супроводу формується залежно від специфіки діяльності підприємства, обсягів документообігу, а також характеру здійснюваних операцій і надійності системи внутрішнього контролю.

Аудиторське обслуговування дозволяє максимально захистити Ваш бізнес від податкових та фінансових ризиків, у разі податкових перевірок або інших перевірок контролюючих органів, дозволяє керівництву підприємства бути постійно інформованими про реальний стан справ в компанії, а також допомагає бухгалтерській службі підприємства у вирішенні складних повсякденних питань.

Здійснюючи аудиторський супровід, наша компанія буде щомісяця інформувати Вас про зміни законодавства, що стосуються умов та правил ведення бізнесу, а також з будь-яких питань бухгалтерського обліку, оподаткування та права. Крім того, в рамках договору на аудиторське обслуговування завжди можна отримати оперативну консультацію щодо невідкладного питання і тим самим уникнути ризиків можливих порушень.

В залежності від побажань замовника, в договір можуть бути включені супутні послуги, такі як управлінський чи кадровий консалтинг, юридичний супровід.

Переваги аудиторського обслуговування:

  • зменшення ризиків ведення бізнесу та підвищення якості системи внутрішнього контролю;
  • отримання оперативних консультацій з питань організації та ведення бухгалтерського та податкового обліку, складання звітності;
  • зіткнувшись з незрозумілим трактуванням нормативного акту або зі складною господарською ситуацією, головний бухгалтер чи керівник може оперативно отримати консультацію;
  • можливість оперативно виправити помилки, виявлені в ході квартального аудиту, вже в наступному місяці або кварталі;
  • безпосередня участь аудитора нашої компанії при перевірці підприємства контролюючими органами;
  • оплата поетапного аудиту здійснюється за кожен квартал або місяць окремо, що дозволяє рівномірно розподіляти фінансове навантаження і оптимізувати структуру витрат.

Щоб замовити послуги аудиту за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом