CREDO GROUP

Облік і звітність за МСФЗ

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) та бухгалтерського обліку (МСБО) – це сукупність правил та спосіб формування обліку, виявлення і розкриття в обліку та фінансовій звітності інформації та головних показників, що відображають фінансовий стан і результати  діяльності підприємства, на певну дату або за певний проміжок часу. Такі дані необхідні для планування діяльності та управління вартістю бізнесу. 

В умовах сьогодення, перехід на міжнародні стандарти обліку та складання звітності за МСФЗ  набуває все більшої популярності серед бізнесу, що обумовлено бажання виходу на світові ринки, розвитком міжнародного  партнерства та залученням іноземних інвестицій. Актуально це і для компаній з іноземною участю, облікові політики яких визначені політикою материнської компанії. 

Крім цього, чиним законодавством України передбачена обов’язковість складання фінансової звітності за правилами МСФЗ для ряду підприємств, зокрема: підприємства, що становлять суспільний інтерес, зокрема: емітенти цінних паперів, цінні папери яких обертаються на фондовій біржі; банки; страховики; недержавні пенсійні фонди; інші фінансові установи та підприємства, які належать до великих підприємств; публічні акціонерні товариства; підприємства, які здійснюють діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення та інші.

МИ ПРОПОНУЄМО:

Трансформація фінансової звітності до МСФЗ

Підготовка фінансової звітності за МСФЗ

Підготовка приміток до фінансової звітності за МСФЗ

Консолідація фінансової звітності за МСФЗ

Таксономія фінансової звітності за МСФЗ у формат iXBRL

Консультації з питань ведення обліку та складання звітності за МСФЗ

Щоб замовити послуги за індивідуальними умовами Ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом