CREDO GROUP

Франчайзинг

Франчайзинг, як інструмент розвитку та зростання бізнесу, набуває все більшої популярності. Така ситуація обумовлено насамперед значним зменшенням витрат на розширення бізнесу та в той же час сприяє його швидкому масштабуванню, за рахунок капіталовкладень та дій франчайзі. Тим не меншої популярності набувають угоди по придбанню франшизи. Така ситуація обумовлено швидким запуском бізнесу, за рахунок використання вже відпрацьованих рекомендацій, правил та методики ведення бізнесу безпосередньо власником франшизи, що допомагає уникнути помилок та зекономити гроші і час.

Якщо ви вирішили розпочати новий бізнес, купити франшизу або навпаки замислюєтесь продавати франшизу свого бізнесу – ми допоможемо Вам не тільки оформити необхідні документи. Ми пропонуємо всебічний супровід процесу для кожної з сторін франчайзингової угоди. Наші знання і досвід, з питань реалізації франчайзингових проектів допоможуть Вам оцінити перспективи участі у тому чи іншому проекті, провести наліз фінансових і правових ризиків, та уникнути зайвих перешкод і необачних рішень. 

Що ми пропонуємо

Франчайзеру (продавцю франшизи)

Підготовка франчайзингового пакету документів

Юридична та фінансова перевірка потенційного франчайзі

Підготовка документів та консультування з питань франчайзингу

Організація переговорів та супровід угоди

Франчайзинг інвестору (покупцю франшизи)

Консультування з питань франчайзингу

Індивідуальний підбір оптимальної франшизи;

Підготовка юридичної документації

Проведення переговорів з франчайзером

Організація переговорів та супровід угоди

Щоб замовити супровід з питань франчайзингу за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом