CREDO GROUP

Фінансування

Розвиток бізнесу та фінансування проектів є завжди актуальними питаннями. Проте, часто зустрічаються випадки недостатності обігових коштів, що унеможливлює реалізувати бізнес-ідею повною мірою.

Хочете реалізувати нову ідею, але бюджет обмежує? Створити бізнес, чи розвиватися в новому напрямку? Аби Ваша ідея не залишилася на папері варто довірити залучення фінансування фахівцям. Ми допоможемо залучити фінансування та реалізувати Вашу бізнес-ідею.

Професійний супровід бізнесу, в особі фахівців нашої компанії, що спеціалізуються на питаннях фінансового менеджменту та управління інвестиційними проектами, дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики.

Що ми пропонуємо

Залучення фінансування

пошук і залучення прямих інвестицій, залучення кредитів, залучення грантів, емісія боргових цінних паперів та використання інших джерел фінансування бізнесу;

Розробка проектної документації

розробка техніко-економічних обгрунтувань чи бізнес-планів для залучення інвестора, отримання кредиту або гранту;

Підготовка правових документів

складання заяв, листів, відповідей, запитів, підготовка договорів та іншої необхідної документації;

Консультації з питань права, фінансів та оподаткування

усні та письмові щодо питань фінансування бізнесу.

Щоб замовити послугу залучення фінансування за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов'язково з вами зв'яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом