CREDO GROUP

Антимонопольне і конкурентне право

Антимонопольне і конкурентне право є одним з напрямків діяльності нашої компанії, що в свою чергу обумовлено необхідністю управління антимонопольними і конкурентними ризиками, в умовах глобалізації, стрімкого зростання ринків та мінливості антимонопольного законодавства України.

Ми працюємо над різноманітними проектами та допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні питань пов’язаних з отриманням дозволів на концентрацію та узгоджені дії, захистом від недобросовісної конкуренції, проведення антимонопольного аудиту, оскарження дій та рішень державних органів,  представництво в судах, а також інших питань пов’язаних з дотримання антимонопольного та конкурентного законодавства.

Наші фахівці мають значний практичний досвід в області антимонопольного законодавства, володіють необхідними знаннями, використовуваними при захисті інтересів клієнтів в антимонопольних органах, судах, при супроводі угод, їх аналізі з точки зору відповідності нормам антимонопольного та конкурентного права.

Що ми пропонуємо

Отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії

аналіз структури групи, аналіз угод та дій групи на відповідність вимогам законодавства про захист економічної конкуренції, отримання попередніх висновків АМКУ щодо майбутніх угод, повний юридичний супровід процесу отримання дозволу на концентрацію та узгоджені дії.

Захист від недобросовісної конкуренції та антиконкурентних дій державних органів

аналіз та оцінка ситуацій недобросовісної конкуренції щодо використання реклами, ініціювання розслідувань для припинення недобросовісної конкуренції, захист інтересів в ході конкурентних розслідувань.

Правовий супровід перевірок антимонопольних органів

правовий аналіз, підготовка відповідей на запити, представництво в АМКУ, отримання висновків, оскарження рішень, дій, бездіяльності, супровід розгляду порушень антимонопольного законодавства.

Аналіз та розробка рекомендацій

щодо мінімізації антимонопольних ризиків та розробка моделі організації та ведення бізнесу, з урахуванням вимог антимонопольного та конкурентного законодавства

Представництво та захист інтересів

в антимонопольних органах та суді щодо розгляду скарг про порушення добросовісної конкуренції, щодо отримання державної допомоги, щодо можливих порушень антимонопольного та конкурентного законодавства.

Тендерні закупівлі

підготовка документації для участі у державних тендерах, оскарження результатів тендерів, консультації з питань застосування законодавства про публічні закупівлі

Щоб замовити послуги з вирішення питань антимонопольного права за індивідуальними умовами ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом