CREDO GROUP

Комерційне право

Комерційне право та договірні відносини є основоположною складовою правового регулювання взаємовідносин між суб’єктами господарювання, державою та приватними особами. Такий стан речей вимагає ретельного правового аналізу та оцінки ризиків (комерційних, фінансових, податкових ризиків, тощо) щодо правовідносин, які виникають між сторонами та обумовлюються договором.

Наша юридична компанія пропонує комплекс правових послуг з питань юридичного супроводження договірних відносин. Юристи нашої компанії мають  досвід та практичні навики щодо оцінки ризиків договірних відносин, розробки проектів договорів, узгодження їх умов та правового захисту в судових процесах, що інколи виникають за наслідками виконання або не виконання договірних умов.  Ми впевнені, що залучення юристів, до укладення договору, з метою проведення його правового аналізу та внесення відповідних правок або коригувань, є цілком обґрунтованим рішенням.

Врегулювання питань, що витікають з договірних відносин, при веденні бізнесу чи діяльності приватних осіб, спеціалістами нашої юридичної компанії, допоможуть Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики і розв’язати інші  завдання.

Що ми пропонуємо

Розробка проектів договорів

будь-якого характеру та з урахуванням обумовлених умов їх виконання

Правовий аналіз договорів

на предмет відповідності законодавству та відсутності не узгоджених умов або прихованих ризиків

Юридичне супроводження договорів

у тому числі, участь у переговорах, узгодження умов договору, контроль за виконання договору

Внесення змін, розірвання договорів,

переукладення договору на новий термін або визнання договору не дійсним

Здійснення претензійної-позовної роботи

щодо не виконання умов договору та порушення інших прав обумовлених законодавством

Представництво в суді

на предмет захисту майнових прав, стягнення заборгованості, визнання договору не дійсним, тощо

Щоб замовити послугу для вирішення питань договірних відносин ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом