CREDO GROUP

Інтелектуальна власність

Створення бізнесу і його подальший розвиток передбачають зазвичай створення брендінгу компанії або проведення ребрендігу. Такі рішення, зазвичай вимагають від власника чи інвестора виконання дій спрямованих,  на розробку дизайну та моделей логотипів, фірмового стилю торгових марок/промислових зразків, що в свою чергу вимагає вжиття заходів по охороні і захисту торгової марки/промислового зразку

Розвиток нових технологій та створення і впровадження інноваційних рішень, спрямованих на удосконалення виробничих процесів, зменшення витрат обігу або виробництва, покращення екології, впровадження нових видів продукції та, як наслідок, збільшення прибутків бізнесу, також вимагає вжиття заходів по охороні та захист прав інтелектуальної власності та суміжних прав.

Юридичні послуги по захисту інтелектуальної власності – це комплексний супровід з питань придбання, підтримки дії та використання прав на об’єкти інтелектуальної власності. Юристи нашої юридичної компанії можуть надати консультації та забезпечити правову допомогу щодо реєстрації торгових марок, супроводження процедури патентування певних видів діяльності, реєстрації винаходів та корисних моделей, реєстрації та використання інших авторських прав на промислову власність, твори, доменні імена, інформаційні технології, тощо.

Вирішення питань щодо врегулювання питань прав інтелектуальної власності, спеціалістами нашої юридичної компанії, дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики та розв’язати, за наявності, існуючі завдання.

Що ми пропонуємо

Реєстрація торгових марок / промислових зразків

оцінка перспектив та реєстрації винаходу чи корисної моделі, реєстрація торгових марок /промислових зразків, продовження терміну дії свідоцтва на торгову марку / промисловий зразок, переоформлення (передача) прав власності.

Патентування винаходів, корисних моделей

оцінка перспектив та можливостей патентування винаходів та корисних моделей, підготовка документів та супроводження процесу патентування винаходів та корисних моделей, продовження терміну дії свідоцтва на винахід або корисну модель, переоформлення (передача) прав власності на патент або видача ліцензії.

Реєстрація авторського права

реєстрація прав інтелектуальної власності на об'єкти авторського права такі як комп'ютерна програма, аудіовізуальний твір чи сценарій твору та інші об'єкти.

Вирішення спорів з питань, що стосуються прав інтелектуальної власності і суміжних прав. Захист в суді

правовий аналіз дотримання прав, захист не добросовісної конкуренції, досудове врегулювання спорів, представництво в судах.

Правова допомога щодо розробки та укладення договорів

розробка та укладення авторських договорів, ліцензійних договорів, договорів на передачу майнових прав, договорів купівлі-продажу, реєстрація договорів.

Консультування з питань інтелектуальної власності

Щоб замовити послугу вирішення питань інтелектуальной власності ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом