CREDO GROUP

Юридичні консультації

Юридичні консультації найбільш актуальна та затребувана послуга будь-якої юридичної компанії, що обумовлено заплутаністю і неоднозначністю вітчизняного законодавства та часті зміни правових норм, що значно ускладнює ведення бізнесу або вчинення правових дій. 

В нашій компанії працюють досвідчені юристи, адвокати, аудитори, податкові консультанти, фінансові радники та інші фахівці, що здійснюють постійне вдосконалення своїх знань та здатні забезпечити якісний юридичний консалтинг. Тож, ми раді будемо запропонувати нашим клієнтам юридичні консультації з будь-яких правових питань та будь-якого формату. 

Юридичний консалтинг дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики та розв’язати уже існуючі завдання.

Що ми пропонуємо

Усні та письмові консультації юриста, адвоката, аудитора:

надання усних консультацій та написання консультаційних довідок, підбір нормативної документації для юридичних та фізичних осіб, з різноманітних правових питань, зокрема: податкове право, корпоративне право, антимонопольне та конкурентне право, право інтелектуальної власності, фінансове право, земельне право та інші галузі права.

Підготовка внутрішньо-господарських документів:

розробка внутрішніх положень, правил, інструкцій, програм, методики та інших організаційно-правових документів, на замовлення.

Підготовка та аналіз правових документів:

підготовка кадрової документації, розробка установчих документів, приведення установчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства, складання протоколів засідань (зборів) керівних органів, підготовка наказів та розпоряджень, аналіз договірних відносин та розробка договорів, написання запитів, листів, підготовка відповідей на запити контролюючих та інших державних органів, підготовка відзивів та заперечень на позовні заяви, представництво інтересів в державних органах, судах та комерційних структурах і інших організаціях.

Щоб замовити юридичну консультацію ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов'язково з вами зв'яжемось найближчого часу

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом