CREDO GROUP

Ліцензії та дозволи

Ліцензування певних видів господарської діяльності обумовлено вимогами законодавства України, зокрема вимогами Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності». 

Сама по собі, ліцензія є дозволом на здійснення певного виду діяльності та є, насамперед, інструментом регулювання і контролю з боку держави, особливих і складних видів діяльності або таких, що небезпечні чи можуть спричиняти певну шкоду людині та/або суспільству. В той же час, ведення діяльності без наявності ліцензії, оформленої відповідно до вимог законодавства, передбачає застосування штрафних санкцій. 

Умови отримання ліцензії, зазвичай передбачають дотримання суб’єктом господарювання ліцензійних умов, що в свою чергу, обумовлюють кадрові, матеріально-технічні та організаційні вимоги до таких суб’єктів господарювання.

Наша компанія, надає правову допомогу з питань ліцензування господарської діяльності та отримання дозволів на виконання робіт та/або вчинення певних дій. Ми надаємо консультації та допомагаємо в оформленні документів на ліцензію відповідно до ліцензійних умов та в отриманні ліцензії, а також надаємо допомогу щодо підготовки документів та отримання дозволів. 

Скориставшись послугами нашої компанії, Ви зможете зекономити час на отримання ліцензії чи дозволу та це дозволить Вам уникнути прийняття необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики.

Що ми пропонуємо

Отримання ліцензій НА НАСТУПНІ ВИДИ РОБІТ:

Отримання дозволів:

Щоб замовити отримання ліцензії чи дозволу ви можете надіслати нам запит або оформити заявку прямо на сайті, і ми обов’язково з вами зв’яжемось

error: Content is protected !!

Замовити цю послугу

Ми зателефонуємо вам найближчим часом